Related Articles

One Comment

 1. 1

  How about Syrian kids and women

  این اصغر فرهادی هم از ان دسته روس مردان توده ای است که فقط وقتی منافع روس ها در لبنان و فلسطین و یا رفقایش در جنبش سبز موسوی تحت کنترل موسوی روسی به خطر می افتد درجه حرارتش بالا میرود . حتا به اندازه مخملباف هم زرنگ نیست که یکبار هم با اسرائیل خوش و بش کند تا رد گم کند .

  مرد حسابی ۳۵ سال است مردم ایران در فقر و بدبختی ناشی از تبدیل یک حکومت مدرن متحد امریکا به یک دست نشانده روس به سر میبرند . هر روز که میگذرد سپاه و آخوند زاده های روسی و نیروهای امنیتی فراوان میچاپند و ماشین ها ی آخرین مدل زیر تحریم می آورند پز میدهند . کارچاق کن های انها رفقای شما در شرکت های روسی -توده ای هم آخور سپاه و چاوز و فداییان خلق در برزیل و ونزوئلا و ترکمنستان و آلمان پول شویی میکنند و تحریم دور میزنند . طهماسبی یادت رفت ؟ فرخ نگه دار و کیسون و انصاری ؟ وقتی رژیم در سوریه برای حفظ منافع استعماری روسیه و جهان گشایی دوباره تزار ارتدکس – مافیایی -ک گ ب پوتین بر اساس منویات و آیدیولوگی نو کمونیسم ناسیونالیست پوپولیست الکساندر دگین زن و بچه سوری ها را قتل عام میکند و شهر های آنها را به تل خاکستر تبدیل میکند تو هنرمند دل نازک روسی کجا هستی ؟ حالا از ترس دلواپسان پشت گرم به روسیه به روحانی آخوند امیدوار به روس ها میتازی که چه شود ؟ نقشه بی شرمانه حزب توده و پوتین برای ایران کشاندن ایران به سرنوشت سوریه است . تو احمق نمی دانی و نمی فهمی دیگ روسی را به جوش می آوری چون در امریکا دو تا فیلم تو را نشان دادند فقط به خاطر اینکه حماقت ما ایرانیها را در دعواها ی خانوادگی و برخورد با زنان را بزرگ میکرد . تو اگر شرف داشتی جلوی اشغال کشورت توسط روس ها را میگرفتی . ان جنجال بر سر نامه به ترامپ هم یک بازی روسی برای حواس پرت کردن مردم ایران از نفوذ گسترده روسیه در تمام سطوح سیاسی -اقتصادی – امنیتی -نظامی ج ا است . مردم ایران مشتی خیانت کار روسی در همه جا نفوذ کرده اند ( ۳۰۰ سال نفوذ گسترده ) ساختار سیاست -فرهنگ -مذهب و اقتصاد کشور بیمار است . ویروس روسی همه جا را به گند کشیده . این ضد آمریکایی گری دیوانه وار از دفتر پوتین هدایت میشود . اینها جدیدا به امریکا و کانادا و پارس و لندن و برلین و استوکهولم همه جا نفوذ کرده اند حتا در استنفورد و کلمبیا و مرکز تینک تنک و انتر پرا یز آمریکایی . همه رسانه های فارسی زبان خارجی تحت اشغال اینها است . فریب این بازی ها را نخورید اینها میخواهند ترامپ را هم به بازی ریگان بکشانند که رفسنجانی با حذف بنی صدر و ساخت و پاخت با ریگان و مک فارلین انجام داد . اما نمیدانند در آنزمان شوروی مثل پوتین خودش عشق ترامپ نداشت . و شرایط زمانی مکانی متفاوت بود . حتا ان اقدام ریگان با انتقاد امروز جمهور خواهان اقتدار گرا مثل کینگریچ مواجه است . آخوند ها در دام وحشتناکی افتاده اند که روسیه و حزب توده و فدایی و ملی مذهبی سر راه آنها گذاشتند . امریکا ستیزی کودکانه ( نوریه گا یادتان هست ؟)

  تنها برنده این تخمی که آنها با برکناری بازرگان و بنی صدر و اشغال سفارت امریکا و گامهای اشتباه بعدی روی سودای اتمی کردن و کره شمالی کردن ایران برداشتند ، روسیه است . چون ایران در راه فروپاشی کامل گام بر میدارد . در بهترین شرایط مثل سوریه امروز ویرانه و مغاک نشین جغد های روسی میشود و در بدترین حالت چند پاره و رزم گاه روس و امریکا و عربستان و ترکیه و پاکستان و چین و ماچین میشود . مردم ایران باید بپا خیزند و مارکسیست ها را با روس ها و آخوندهای روسی به چاله توالت تاریخ بریزند .

  Reply

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *