آخرین اخبار
GMT+2 10:21

Related Articles

7 Comments

 1. مصطفی و مجتبی

  من یک پیشنهاد جهت تخریب چفیه انداختن خامنه ای ضد بشر و جنایتکار تعلیم دیده و نوکر KGB دارم که بصورت گسترده و همه گیر از شورت و سوتین و دستمال توالت و پوشک و نوار بهداشتی طرح چفیه استفاده کنیم , تا رهبر دیوث اون سمبل فلسطینی های خائن به ایران را از رو دوشش برداره

  Reply
 2. mohsen

  باید راه‌های عملی کردن این پیشنهاد فوق العاده را پیدا کرد.

  Reply
 3. نازک

  با سلام. #مهدی رستم پور،#همجنسگرا، براساس چه موضعی و طبق دستور چه کسانی سعی در خدشه وارد کردن بر پیکر قهرمانان ملی ومیهنی ما دارد. ان هم قهرمانانی مانند #اقایان،حیدری،بنا،جدیدی،دکتررنگرز،دکتر رسول خادم،دکتر توکلیان،دکتر مجید خدایی،و الی اخر، که با زحمت فراوان برای کسب افتخارجهت مرز وبوم خود جان فشانی کردند. تا ایران و ایرانی در تاریخ سر بلند باشد. کسی نیست از#رستم پور#همجنسگرا، سوال کند که اقای #همجنسگرا،شما چرا باید از قهرمانان ایران درخواست های نامشروع وغیر منطقی وغیر اصولی ویا حتی غیر شرعی داشته باشی؟! و چون با پاسخ منفی و قاطع قهرمانان روبرو می شوی. تویه #همجنسگرا، اول قهرمانان را تهدید میکنی که اگر خواسته ات توسط انان اجابت نشود، در رسانه های خارجی مانند بی بی سی و رادیوفردا برایشان ابرو نخواهی گذاشت. در نتیجه برای باج گرفتن از قهرمانان اول از صفحه شخصی خودت شروع به جو سازی می کنی تا شاید قهرمانان را مرعوب کنی، زهی خیال باطل!!!.
  اقای #همجنسگرا، هیچوقت یک شیر به شغال باج نمی دهد ان هم به شغالی مونث. اقای#مهدی رستم پور# همجنسگرا،شما چرا؟تا کنون حتی یک کلمه هم برعلیه #پدر و پسری که از تو فیلم غیر اخلاقی دارند ننوشتی این در حالی است که ان# پدر وپسر، معروفند به# ام الفساد. ضمنا در ایران بعضی ها بر این باور هستند که تو به خاطر ترس از انتشار #فیلم غیر #اخلاقیت به دستور ان پدر و پسر بعضی از# قهرمانان را مورد حمله قرار می دهی.

  Reply
 4. https://article.wn.com/view/WNATcf1bb9329efc9cadf856ce35b95764e2/

  Thank you ever so for you blog article.Really looking forward to read more. Much obliged.

  Reply
 5. websites brokers

  A big thank you for your blog article.Really thank you! Really Great.

  Reply
 6. comprar

  Im obliged for the article post. Awesome.

  Reply
 7. tri-cities real estate

  Thanks a lot for the post. Fantastic.

  Reply

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

«هندوانه» یک جستجوگر و موتور هوشمند خبری است که بصورت خودکار صدها خبر را روزانه از سایت های خبری و خبرگزاری خارجی و داخلی موثق دریافت و به نمایش می‌گذارد.