آخرین اخبار
GMT+2 06:42

Related Articles

5 Comments

 1. عروس

  #مهدی رستم پور. مجری#همجنسگرای مصاحبه گیرنده از #مسعود شجاعی به صورت #رسمی #ازدوج خودش را با یک #پسر #سوئدی و #اصل #ساکن در #کشور #دانمارک به #ثبت رساند. قبلا هم #قوه قضاییه #ایران طی #اطلاعیه ای #اعلام کرده بود که #مهدی رستم پور در #ایران #پرونده #لواط داشته و بر همین #اساس در #کشور #دانمارک #پناهنده شده. #کشور #دانمارک #اولین #کشوری در #دنیا بود که #ازدواج #همجنسگرایی را #قانونی اعلام کرد.

 2. عروس

  با درود. چرا#مهدی رستم پور،#همجنسگرا، با#بی بی سی وشخص#مسعود بهنود، بزرگترین#حامی خود طی#سالهای#گذشته در#رسانه#بی بی سی#زاویه ای ۱۸۰#درجه ای #پیدا کرده است.پس از#افشاگری های با مدرک و مستند و البته #متعدد#مخاطبان#رسانه#بی بی سی،درمورد#سواستفاده شخصی و#تقلب ها و#تخلف های، شخص#مهدی رستم پور#در #رسانه #پر مخاطب #بی بی سی.#مدیران#بی بی سی#دستور به#پیگیری و بررسی#موضوع دادند.#پس از#بررسی#مدیران#بی بی سی،#نظر#مخاطبان در مورد#خلافهای #مهدی رستم پور در#رسانه# بی بی سی،تایید شد.#لاجرم#مدیران#رسانه#بی بی سی، #دستور به کمرنگ شدن حضور#مهدی رستم پور را در شبکه #بی بی سی،صادر کردند.تا به مرور#مهدی رستم پور، را برای#همیشه از شبکه # بی بی سی،حذف کنند.#مهدی رستم پور که،#قافیه را باخته دید،با انگ زدن به اقای #مسعود بهنود فرار رو به #جلو را اغاز کرد تا شاید بتواند، بدینگونه حذف خود از#بی بی سی را به گردن اختلاف با#مسعود بهنود،بیاندازد.

 3. عروس

  داستان #همجنسگرا،#مهدی رستم پور.
  #همواره در #نزد #ایرانیان یکی از#خائنانه ترین کارها، #سکوت در زمان #منفعت بردن و #اعتراض پس از #قطع شدن #منفعت است. #مهدی رستم پور #خبرنگار #همجنسگرا که در #سال های اخیر بارها با اتهامات #رشوه گیری و #پیشنهادات #جنسی به #ورزشکاران #روبرو بوده است در #تازه ترین اقدام خود برای #بزرگ #جلوه دادن #شخصیت #کاری اش شروع به #نوشتن مطالبی بر علیه #مسعود بهنود #بزرگ مرد #دنیای #روزنامه نگاری فارسی کرده است. البته این #موضوع اگر برای #مسعود بهنود و #خبرنگاران #بی بی سی #تازگی داشته باشد، برای #علاقه مندان به #ورزش و #اخبار ورزشی یک اتفاق #دوباره است که باز #تکرار شده است. #فحاشی و #توهم زایی #رستم پور به #دیگر #خبرنگاران و #برخی از #ورزشکاران کاری است که او #سالهاست انجام می دهد. حال این بار وی در کمال بی شرمی #مطالبی را در باب #دروغ گو خواندن #مسعود بهنود #انتشار داده است. ابتدا اینکه #تهمت #دروغ گو زدن به فردی مانند آقای #بهنود خود یک کار غیر #اخلاقیست و #زشت تر از آن این است که وی با کمک #آی دی های #جعلی که در فضای #مجازی برای خود ایجاد کرده است #شروع به #انتشار #مطالبی #زشت و غیر #اخلاقی بر علیه #مسعود بهنود کرده است. برای دنبال کنندگان #اتفاقات ورزشی اینکار #تازگی ندارد و حتی خیلی از #طرفداران خبر #اسامی #آی دی های #جعلی وی را نیز می دانند. با توجه به این #شرایط و #فحاشی که #رستم پور بر علیه #بهنود و #تمجید هایی از #خودش با همان #آی دی های #جعلی صورت داده است به نظر می رسد آقای #بهنود باید این حرکت #ناشایست را برای #همیشه #ریشه کن کند. زیرا به #جرات می توان گفت آقای #بهنود یک #صدمین فردی است که مورد این #بازی #بچگانه، #احمقانه و #زشت قرار می گیرد. با #چرخی در #فضای مجازی می توان #یافت که #رستم پور با #آی دی های #جعلی چه #فحاشی هایی که به #مسعود بهنود نکرده است و #همان #آی دی ها در #باب #حمایت از #وی #چه #مطالب #پرتعدادی که #منتشر نکرده اند. امید است این #آخرین باری باشد که #فردی #دروغ گو و #متوهم مانند #مهدی رستم پور #قصد #صدمه وارد کردن به #شخصیت دیگر #همکاران خود را #داشته باشد.

 4. عروس

  با سلام. #مهدی رستم پور،#همجنسگرا، براساس چه موضعی و طبق دستور چه کسانی سعی در خدشه وارد کردن بر پیکر قهرمانان ملی ومیهنی ما دارد. ان هم قهرمانانی مانند #اقایان،حیدری،بنا،جدیدی،دکتررنگرز،دکتر رسول خادم،دکتر توکلیان،دکتر مجید خدایی،و الی اخر، که با زحمت فراوان برای کسب افتخارجهت مرز وبوم خود جان فشانی کردند. تا ایران و ایرانی در تاریخ سر بلند باشد. کسی نیست از#رستم پور#همجنسگرا، سوال کند که اقای #همجنسگرا،شما چرا باید از قهرمانان ایران درخواست های نامشروع وغیر منطقی وغیر اصولی ویا حتی غیر شرعی داشته باشی؟! و چون با پاسخ منفی و قاطع قهرمانان روبرو می شوی. تویه #همجنسگرا، اول قهرمانان را تهدید میکنی که اگر خواسته ات توسط انان اجابت نشود، در رسانه های خارجی مانند بی بی سی و رادیوفردا برایشان ابرو نخواهی گذاشت. در نتیجه برای باج گرفتن از قهرمانان اول از صفحه شخصی خودت شروع به جو سازی می کنی تا شاید قهرمانان را مرعوب کنی، زهی خیال باطل!!!.
  اقای #همجنسگرا، هیچوقت یک شیر به شغال باج نمی دهد ان هم به شغالی مونث. اقای#مهدی رستم پور# همجنسگرا،شما چرا؟تا کنون حتی یک کلمه هم برعلیه #پدر و پسری که از تو فیلم غیر اخلاقی دارند ننوشتی این در حالی است که ان# پدر وپسر، معروفند به# ام الفساد. ضمنا در ایران بعضی ها بر این باور هستند که تو به خاطر ترس از انتشار #فیلم غیر #اخلاقیت به دستور ان پدر و پسر بعضی از# قهرمانان را مورد حمله قرار می دهی.

 5. عروس

  با احترام.#مهدی رستم پور#همجنسگرا، به اصطلاح #خبرنگار، چندسالی است که با رفتار#ناخوشایندش روی #اعصاب مردم ایران #رژه می رود. گویا در #رسانه های عریض و طویل #خارج از کشور هم گوش و چشم کسی اعتراضات را نمی شنود و نمی بیند.
  تقریبا می توان گفت همه #رسانه های نوشتاری، چه روزنامه ها و چه سایت ها و خبرگزاری های داخل #ایران بشدت از رفتار و کردار #مهدی رستم پور،عصبی هستند. چه زمانی که درایران بود وچه اکنون که در خارج از کشور است. #رسانه های ایران بخوبی در مورد #رشوه گرفتن#مهدی رستم پور، از بعضی افراد، وبه #دروغ خبرسازی کردن علیه شخصی که #رشوه دهنده، سفارش کرده توضیح داده اند. همچنین #رسانه های داخل ایران خبر از #همجنسگرا،بودن #مهدی رستم پور دادند چه زمانی که در #ایران بوده وچه اکنون که #ازدواج #همجنسگرایی خود را در کشور #دانمارک به ثبت رسانده. #رسانه های داخل کشور ایران، براین باور هستند که # مهدی رستم پور نه اینکه در #خارج از ایران ازنظر اخلاقی و رفتاری اصلاح نشده بلکه #بیماری و خلق وخوی نا پسند او(#همجنسگرایی) #شدت بیشتری پیدا کرده. رسانه های ایرانی تیتر زدند#مهدی رستم پور، با دریافت #رشوه برعلیه افرادی که مد نظر پرداخت کننده ی #رشوه،است در #بی بی سی و #رادیو فردا #جریان سازی می کند. #خبرگزاری های ایرانی توضیح دادند که، چگونه #مهدی رستم پور، #سالهای سال با افراد #صوری به عنوان #مخاطب تماس گیرنده با #بی بی سی بازی کرده.#رسانه های ایرانی همچنین، از #کامنت های #خود نوشته ی # مهدی رستم پور در #ذیل خبر های خود در #رادیو فردا پرده برداشتند. #رسانه ها ی ایرانی بارها تلاش کردند #مدیران #بی بی سی و# رادیو فردا، را به #ضعف های بی شمار رستم پورآگاه سازند.
  #حجم مطالبی که در #نقد #مهدی رستم پور به رشته #تحریر درآمده، از #حساب و شمارش خارج است و #بعید است بخش #نظرسنجی #بی بی سی و# رادیوفردا، اینهمه اعتراض را ندیده باشند. اما #ابهام بزرگ جایی است که در #بی بی سی و#رادیوفردا، حتی یک نفر حاضر نیست یک پاسخ به #رفتار وگفتار عجیب و گاها مضحک #مهدی رستم پور بدهد..

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

«هندوانه» یک جستجوگر و موتور هوشمند خبری است که بصورت خودکار صدها خبر را روزانه از سایت های خبری و خبرگزاری خارجی و داخلی موثق دریافت و به نمایش می‌گذارد.