Related Articles

3 Comments

 1. ناشناس

  اقای #مسعود شجاعی، شما سالهاست در اروپا زندگی می‌کنید. مگر می‌شود از این موضوع مهم، مبنی بر اینکه کشور دانمارک محل تجمع #همجنسگرا هاست اطلاع نداشته باشید. ای کاش شما لااقل با یک مجری#همجنسگرا،بنام#مهدی رستم پور مصاحبه نمی‌کردید که در کشور دانمارک ساکن باشد. کشور #دانمارک بیشترین ارج وقربش،اولین بودن در ثبت ازدواج #همجنسگرایی،پایتختش هم معروف به بهشت #همجنسگرا‌ها ست. جناب #شجاعی شما بخوبی می‌دانید هر کس بگویید که من در کشور دانمارک زندگی می‌کنم.یعنی اینکه من #همجنسگرا هستم.چون دانمارک کشوری خاص برای #همجنسگرا هاست. در اصل کشور دانمارک مخصوص همین #فرقه است. در گذشته افرادی بودند که به صورت تصادفی وبی اطلاع به کشور دانمارک رفتند ولی بعد از مدتی کوتاه بسرعت برق وباد ان کشور را ترک کردند. چون نه #همجنسگرا بودند ونه دوست داشتند بر چسب #همجنسگرایی بخورند. اقای# شجاعی با عرض پوزش فقط افراد بیمار هستند که می‌روند با مجریی#همجنسگرایی،بنام #مهدی رستم پور بر علیه کشور خود صحبت می‌کنند.

 2. ناشناس

  راهکار یک #کارشناسی ورزشی به# مسعود شجاعی برای خارج شدن از# بحران روحی که یک #مجری #همجنسگرا،بنام#مهدی رستم پور، برای وی درست کرده است.
  بر گرفته از یک خبرگزاری داخل ایران.
  خبرگزاری محترم، #مشکل #شجاعی با تبلیغات حل نمی شود. ایشان باید# مصاحبه با #رادیوی شیطان و #مجری #همجنسگرایی، را بنام #مهدی رستم پور محکوم کند. اقای #شجاعی در ان گفتگو با #رادیوی فردای #ضد رژیم ایران ومردم ایران #بهتان های ناثواب وغیر #واقعی به کشور ایران و مردم صبور و میهماندوست ایرانی زده است. #رسانه محترم، اقای# شجاعی باید اول، از حرفهایی که در ان رسانه# فاسد وبا ان# مجری فاسدتر از ان رسانه، بر علیه مردم ایران زده، #توبه واستغفار کند. سپس به دنبال تبلیغ برای خودش در رسانه های ایران باشد.تا شاید ضربه #مهلک وحیثیتی که به واسطه مصاحبه باشخصی #همجنسگرا،و#رادیوی صهیونیستی بر #وجهه #مسعود شجاعی وارد شده التیام پیدا کند.

 3. ناشناس

  با درود. چرا#مهدی رستم پور،#همجنسگرا، با#بی بی سی وشخص#مسعود بهنود، بزرگترین#حامی خود طی#سالهای#گذشته در#رسانه#بی بی سی#زاویه ای 180#درجه ای #پیدا کرده است.پس از#افشاگری های با مدرک و مستند و البته #متعدد#مخاطبان#رسانه#بی بی سی،درمورد#سواستفاده شخصی و#تقلب ها و#تخلف های، شخص#مهدی رستم پور#در #رسانه #پر مخاطب #بی بی سی.#مدیران#بی بی سی#دستور به#پیگیری و بررسی#موضوع دادند.#پس از#بررسی#مدیران#بی بی سی،#نظر#مخاطبان در مورد#خلافهای #مهدی رستم پور در#رسانه# بی بی سی،تایید شد.#لاجرم#مدیران#رسانه#بی بی سی، #دستور به کمرنگ شدن حضور#مهدی رستم پور را در شبکه #بی بی سی،صادر کردند.تا به مرور#مهدی رستم پور، را برای#همیشه از شبکه # بی بی سی،حذف کنند.#مهدی رستم پور که،#قافیه را باخته دید،با انگ زدن به اقای #مسعود بهنود فرار رو به #جلو را اغاز کرد تا شاید بتواند، بدینگونه حذف خود از#بی بی سی را به گردن اختلاف با#مسعود بهنود،بیاندازد

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

«هندوانه» یک جستجوگر و موتور هوشمند خبری است که بصورت خودکار صدها خبر را روزانه از سایت های خبری و خبرگزاری خارجی و داخلی موثق دریافت و به نمایش می‌گذارد.