Related Articles

26 Comments

 1. ناشناس

  با احترام.#مهدی رستم پورهمجنسگرا، به اصطلاح خبرنگار، چندسالی است که با رفتارناخوشایندش روی اعصاب مردم ایران رژه می رود. گویا در رسانه های عریض و طویل خارج از کشور هم گوش و چشم کسی اعتراضات را نمی شنود و نمی بیند.
  تقریبا می توان گفت همه رسانه های نوشتاری، چه روزنامه ها و چه سایت ها و خبرگزاری های داخل ایران بشدت از رفتار و کردار #مهدی رستم پور،عصبی هستند. چه زمانی که درایران بود وچه اکنون که در خارج از کشور است. رسانه های ایران بخوبی در مورد رشوه گرفتن#مهدی رستم پور، از بعضی افراد، وبه دروغ خبرسازی کردن علیه شخصی که رشوه دهنده، سفارش کرده توضیح داده اند. همچنین رسانه های داخل ایران خبر از #همجنسگرا،بودن #مهدی رستم پور دادند چه زمانی که در ایران بوده وچه اکنون که #ازدواج #همجنسگرایی خود را در کشور دانمارک به ثبت رسانده. رسانه های داخل کشور ایران، براین باور هستند که # مهدی رستم پور نه اینکه در خارج از ایران ازنظر اخلاقی و رفتاری اصلاح نشده بلکه بیماری و خلق وخوی نا پسند او(#همجنسگرایی) شدت بیشتری پیدا کرده. رسانه های ایرانی تیتر زدند#مهدی رستم پور، با دریافت رشوه برعلیه افرادی که مد نظر پرداخت کننده ی رشوه،است در بی بی سی و رادیو فردا جریان سازی می کند. خبرگزاری های ایرانی توضیح دادند که، چگونه #مهدی رستم پور، سالهای سال با افراد صوری به عنوان مخاطب تماس گیرنده با بی بی سی بازی کرده.رسانه های ایرانی همچنین، از کامنت های خود نوشته ی # مهدی رستم پور در ذیل خبر های خود در #رادیو فردا پرده برداشتند. رسانه ها ی ایرانی بارها تلاش کردند مدیران #بی بی سی و# رادیو فردا، را به ضعف های بی شمار رستم پورآگاه سازند.
  حجم مطالبی که در نقد مهدی رستم پور به رشته تحریر درآمده، از حساب و شمارش خارج است و بعید است بخش نظرسنجی #بی بی سی و# رادیوفردا، اینهمه اعتراض را ندیده باشند. اما ابهام بزرگ جایی است که در #بی بی سی و#رادیوفردا، حتی یک نفر حاضر نیست یک پاسخ به رفتار وگفتار عجیب و گاها مضحک مهدی رستم پور بدهد..

 2. saeed

  کس نگو مومن

 3. امیر

  با درود #مهدی رستم پور، به اصطلاح خبرنگار ورزشی،براساس داشتن چه #پیشینه ای و مسلکی به #برنامه پرگار#بی بی سی، دعوت شده بود؟! جهت #بررسی#همجنسگرایی،#ژنتیک است،یا#اکتسابی؟؟؟!!! به نظر می رسد# کارکنان #رسانه #بی بی سی مدتها قبل از #ثبت #ازدواج #همجنسگرایی،#مهدی رستم پور،در کشور#دانمارک، از #همنجسگرا، بودن#مهدی رستم پور، اطلاع داشتند.

 4. مستعار

  #همواره در #نزد #ایرانیان یکی از#خائنانه ترین کارها، #سکوت در زمان #منفعت بردن و #اعتراض پس از #قطع شدن #منفعت است. #مهدی رستم پور #خبرنگار #همجنسگرا که در #سال های اخیر بارها با اتهامات #رشوه گیری و #پیشنهادات #جنسی به #ورزشکاران #روبرو بوده است در #تازه ترین اقدام خود برای #بزرگ #جلوه دادن #شخصیت #کاری اش شروع به #نوشتن مطالبی بر علیه #مسعود بهنود #بزرگ مرد #دنیای #روزنامه نگاری فارسی کرده است. البته این #موضوع اگر برای #مسعود بهنود و #خبرنگاران #بی بی سی #تازگی داشته باشد، برای #علاقه مندان به #ورزش و #اخبار ورزشی یک اتفاق #دوباره است که باز #تکرار شده است. #فحاشی و #توهم زایی #رستم پور به #دیگر #خبرنگاران و #برخی از #ورزشکاران کاری است که او #سالهاست انجام می دهد. حال این بار وی در کمال بی شرمی #مطالبی را در باب #دروغ گو خواندن #مسعود بهنود #انتشار داده است. ابتدا اینکه #تهمت #دروغ گو زدن به فردی مانند آقای #بهنود خود یک کار غیر #اخلاقیست و #زشت تر از آن این است که وی با کمک #آی دی های #جعلی که در فضای #مجازی برای خود ایجاد کرده است #شروع به #انتشار #مطالبی #زشت و غیر #اخلاقی بر علیه #مسعود بهنود کرده است. برای دنبال کنندگان #اتفاقات ورزشی اینکار #تازگی ندارد و حتی خیلی از #طرفداران خبر #اسامی #آی دی های #جعلی وی را نیز می دانند. با توجه به این #شرایط و #فحاشی که #رستم پور بر علیه #بهنود و #تمجید هایی از #خودش با همان #آی دی های #جعلی صورت داده است به نظر می رسد آقای #بهنود باید این حرکت #ناشایست را برای #همیشه #ریشه کن کند. زیرا به #جرات می توان گفت آقای #بهنود یک #صدمین فردی است که مورد این #بازی #بچگانه، #احمقانه و #زشت قرار می گیرد. با #چرخی در #فضای مجازی می توان #یافت که #رستم پور با #آی دی های #جعلی چه #فحاشی هایی که به #مسعود بهنود نکرده است و #همان #آی دی ها در #باب #حمایت از #وی #چه #مطالب #پرتعدادی که #منتشر نکرده اند. امید است این #آخرین باری باشد که #فردی #دروغ گو و #متوهم مانند #مهدی رستم پور #قصد #صدمه وارد کردن به #شخصیت دیگر #همکاران خود را #داشته باشد.

 5. ناشناس

  با سلام. #مهدی رستم پور،#همجنسگرا، براساس چه موضعی و طبق دستور چه کسانی سعی در خدشه وارد کردن بر پیکر قهرمانان ملی ومیهنی ما دارد. ان هم قهرمانانی مانند #اقایان،حیدری،بنا،جدیدی،دکتررنگرز،دکتر رسول خادم،دکتر توکلیان،دکتر مجید خدایی،و الی اخر، که با زحمت فراوان برای کسب افتخارجهت مرز وبوم خود جان فشانی کردند. تا ایران و ایرانی در تاریخ سر بلند باشد. کسی نیست از#رستم پور#همجنسگرا، سوال کند که اقای #همجنسگرا،شما چرا باید از قهرمانان ایران درخواست های نامشروع وغیر منطقی وغیر اصولی ویا حتی غیر شرعی داشته باشی؟! و چون با پاسخ منفی و قاطع قهرمانان روبرو می شوی. تویه #همجنسگرا، اول قهرمانان را تهدید میکنی که اگر خواسته ات توسط انان اجابت نشود، در رسانه های خارجی مانند بی بی سی و رادیوفردا برایشان ابرو نخواهی گذاشت. در نتیجه برای باج گرفتن از قهرمانان اول از صفحه شخصی خودت شروع به جو سازی می کنی تا شاید قهرمانان را مرعوب کنی، زهی خیال باطل!!!.
  اقای #همجنسگرا، هیچوقت یک شیر به شغال باج نمی دهد ان هم به شغالی مونث. اقای#مهدی رستم پور# همجنسگرا،شما چرا؟تا کنون حتی یک کلمه هم برعلیه #پدر و پسری که از تو فیلم غیر اخلاقی دارند ننوشتی این در حالی است که ان# پدر وپسر، معروفند به# ام الفساد. ضمنا در ایران بعضی ها بر این باور هستند که تو به خاطر ترس از انتشار #فیلم غیر #اخلاقیت به دستور ان پدر و پسر بعضی از# قهرمانان را مورد حمله قرار می دهی.

 6. ناشناس

  با درود. چرا#مهدی رستم پور،#همجنسگرا، با#بی بی سی وشخص#مسعود بهنود، بزرگترین#حامی خود طی#سالهای#گذشته در#رسانه#بی بی سی#زاویه ای 180#درجه ای #پیدا کرده است.پس از#افشاگری های با مدرک و مستند و البته #متعدد#مخاطبان#رسانه#بی بی سی،درمورد#سواستفاده شخصی و#تقلب ها و#تخلف های، شخص#مهدی رستم پور#در #رسانه #پر مخاطب #بی بی سی.#مدیران#بی بی سی#دستور به#پیگیری و بررسی#موضوع دادند.#پس از#بررسی#مدیران#بی بی سی،#نظر#مخاطبان در مورد#خلافهای #مهدی رستم پور در#رسانه# بی بی سی،تایید شد.#لاجرم#مدیران#رسانه#بی بی سی، #دستور به کمرنگ شدن حضور#مهدی رستم پور را در شبکه #بی بی سی،صادر کردند.تا به مرور#مهدی رستم پور، را برای#همیشه از شبکه # بی بی سی،حذف کنند.#مهدی رستم پور که،#قافیه را باخته دید،با انگ زدن به اقای #مسعود بهنود فرار رو به #جلو را اغاز کرد تا شاید بتواند، بدینگونه حذف خود از#بی بی سی را به گردن اختلاف با#مسعود بهنود،بیاندازد

 7. ناشناس

  آغاز دور جدید #فرافکنی #خبرنگار #همجنسگرا #مهدی رستم پور، در رابطه با #بد جلوه دادن چهره #پدر #علم #روزنامه نگاری ایران، #مسعود بهنود. #مهدی رستم پور #خبرنگار #همجنسگرا که به دلیل #مشکلات پیش روی #همجنسگرایان در #کشور، #ایران را ترک کرد و به کشور #دانمارک اعلام #پناهدگی کرد. یک بار دیگر فعالیت های #مجازی و #غیر #اخلاقی خود را بر علیه #مسعود بهنود آغاز کرده است.
  #رستم پور که در ایران در رابطه با رشته ورزشی کشتی مطالبی را منتشر می کرد، پس از خروج از ایران دلیل #پناهندگی خود را اعتراض به #حاکمیت ایران اعلام کرد، اما #مشکل #اصلی او #ازدواج #قانونی با #جنس #موافق بود که وی در #دانمارک مهد #همجنسگرا ها به این خواسته خود رسید. وی با #ایجاد #چندین #آی دی #تخیلی در #فضای #مجازی و #انتشار مطالبی در وصف #خود، اینگونه برای علاقه مندان به اخبار ورزشی، خود را #تبلیغ کرد که او یک #مفسر #ورزشی است و نسبت به #تمام رشته های #ورزشی #دارای #تخصص است. در صورتی که او #هرگز #پیشینه ای در #جایگاه یک #خبرنگار #ورزشی به #غیر از #رشته #کشتی در #ایران #نداشت. او #همچنین #مدتی #بعد با #دروغ، خود را به #عنوان #مربی #تیم ملی #کشتی #بانوان #دانمارک #معرفی کرد. #خبری که #هرگز #تایید #نشد و او #نیز #هرگز با #تیمی از کشور #دانمارک در #مسابقه #کشتی #حضور #پیدا #نکرد.
  حال اینبار این به #اصطلاح #خبرنگار که از #ماه گذشته برای #بزرگ #جلوه دادن خود، #مسعود بهنود را #دروغ گو و به #انتشار #اخبار #کذب و #دروغ #متهم کرده است، در #فصل #جدیدی از #کارهای خود با #آی دی های #جعلی #مطالبی را به #نقل از #افراد #مختلف و بر #علیه #مسعود بهنود #بازنشر #می کند و در #فضای #مجازی #فارسی زبان #بیش از# 50 #آی دی او که #تنها در #باب #حمایت و #نشر #آثار #رستم پور #آنلاین #می شوند، #مطلبی را به #نقل از #آتنا #فقدانی #کاریکاتوریست بر #علیه #مسعود بهنود #انتشار می دهند.
  #جالب #اینجاست که #این #آی دی ها، #تا #دیروز اخبار #کشتی #خبرنگار #همجنسگرا را #انتشار می دادند و یا #مطالبی #مشترک را در #باب #ستایش از #رستم پور #منتشر #می کردند، #اما #این بار با #چرخش# 180 #درجه ای به #انتشار #متنی بر علیه #آقای بهنود #پرداخته اند که #هیچ #گونه #ربطی به #ورزش #ندارد!
  #نکته #جالب تر این است که در #متن #منتشر #شده #همان #کلماتی #استفاده شده است که #رستم پور بر #علیه #آقای بهنود #یک ماه #پیش #نوشته بود، #مانند #بهنود #خاطرات #افرادی که در #جمع ما #نیستند را #تحریف می کند و یا اینکه #دیگر #خبرنگاران را #سانسور #می کند و #اخبار #دروغ #منتشر می کند؟!
  #اکنون #سوال #اینجاست که #چرا باید #آتنا فقدانی به #موضوعی #اشاره کند که #اصلا #ربطی به او #ندارد، #مانند #سانسور #خبرنگاران و یا #تحریف #اخبار #افرادی که در #بین ما #نیستند، #آیا به #غیر از این است که #یک #بار #دیگر #این #خبرنگار #همجنسگرا یعنی #مهدی رستم پور با #انتشار 3مطلبی #دروغ به #نقل از #آتنا فقدانی و به #نفع #خود و #بازنشر #دادن #آن با #آی دی های #تقلبی #بدنبال #تغییر #افکار #عمومی است تا این را #ثابت کند که #ماه #گذشته او #بدرستی #بهنود را #دروغ گو 3خوانده است و #خانم فقدانی #هم #گفته او را #تایید کرده است.
  در این رابطه به نظر می رسد که #آقای بهنود #باید او را به #دلیل #ایجاد #آی دی های #تقلبی و #نشر اکاذیب، #مورد #پیگرد #قانونی #قرار #دهد تا به #این #کار زشت #رستم پور #همجنسگرا #خاتمه دهد زیرا این #اولین باری نیست که #رستم پور با #آی دی های #تقلبی بر علیه #دیگران و به #سود #خود #جو سازی می کند. #ماه گذشته نیز #همین #آی دی ها، #مطالب #رستم پور، بر #علیه #آقای بهنود را #بازنشر کردند و به #پدر علم #روزنامه نگاری ایرانی #فحاشی کردند.
  #آی دی هایی که تا #دیروز #اخبار #صفحات #مجازی #رستم پور را #بازنشر می کردند و خود را #علاقه مند #اخبار ورزشی #مطرح می کردند، #چطور شده است که #امروز #علاقه مند و #پیگیر #خبرهای #غیر ورزشی #شده اند #آن هم با این #مفهوم #که #مطلبی بر علیه #آقای #بهنود #نوشته شده است؟

 8. ناشناس

  #مهدی رستم پور. مجری#همجنسگرای مصاحبه گیرنده از #مسعود شجاعی به صورت #رسمی #ازدوج خودش را با یک #پسر #سوئدی و #اصل #ساکن در #کشور #دانمارک به #ثبت رساند. قبلا هم #قوه قضاییه #ایران طی #اطلاعیه ای #اعلام کرده بود که #مهدی رستم پور در #ایران #پرونده #لواط داشته و بر همین #اساس در #کشور #دانمارک #پناهنده شده. #کشور #دانمارک #اولین #کشوری در #دنیا بود که #ازدواج #همجنسگرایی را #قانونی اعلام کرد.

 9. عروس

  #کمپین بین المللی#همجنسگرایان،از#مهدی رستم پور،#همجنسگرا، به عنوان یک عضو #خانواده حمایت کرد.

 10. علی

  چرا؟#مهدی رستم پور#همجنسگرا،به پیشکسوتان عرصه خبرنگاری تهمت،افترا،بهتان می زند.این رفتار رغتبار او از زمان مرحومان بهمنش و لطیف ادامه داشته تا کنون که رسیده به اقایان روشن زاده،قریب ومسعود بهنود.
  صادق هدایت نوشته است انسان هایی که حرمت نگاه نمی دارند و مرتب سعی بر ایجاد تنش و بی حرمتی و بی ادبی می کنند بر 2 دسته تقسیم می شوند. البته این 2 دسته از میان افرادی می باشند که از خود و از وجود خود مایه ای ندارند و باید فرد و یا افرادی برای تحریک آنها وجود داشته باشند.
  صادق هدایت گفته است این 2 دسته یا افرادی هستند که با صحبت های دیگران شیر می شوند و دست به اشتباه و بی حرمتی می زنند و یا اینکه افرادی هستند که این بار خر می شوند و آنها نیز با صحبت های دیگران مرتکب بی حرمتی و ناسزا گوییی می شوند.
  از دید صادق هدایت هر دوی این 2 دسته به دلیل اینکه از خود مایه ای ندارند و با تحریک دیگران واکنش نشان می دهند، در رده انسان ها قرار ندارند و از این رو است که هدایت آنها را به 2 حیوان متفاوت تعبیر کرده است.
  حال و روز این روزهای برخی از افراد، در دنیای روزنامه نگاری خارج از ایران نیز بی شباهت با شیر و خر مورد نظر صادق هدایت نیست. #مهدی رستم پور خبرنگاری که آوازه #همجنسگرایی اش تا سالن های ورزشی #ایران نیز رسیده است، این روزها یک بار کار خر را انجام می دهد و روز دیگر شیر می شود.
  یک روز او از بزرگ مردهای تاریخ روزنامه نگاری ایران مرحومان بهمنش ولطیف انتقاد می کند و روز دیگر اراجیفی در خصوص اقایان روشن زاده،قریب و بهنود را مطرح می کند و نکته اینجاست که او در همه این مسیرها از خود مایه ای ندارد و افرادی هستند که او را یا شیر می کنند یا خر، تا بوسیله او به خواسته های خود برسند.
  البته خبرنگار همجنسگرا نیز ظاهرا از این وضعیت ناراضی نیست و سعی بر این دارد افت و کم اطلاعی خود را از ورزش ایران و جهان با انعکاس مطالبی بی ربط به ورزش و کذب لاپوشانی کند.
  رستم پور که این روزها سرگرمی و تمام دار و ندارش شده است چند فالوور در تلگرام، در پایان راه کاری خود، هم به قهرمانان ملی صدمه می زند و هم افرادی مانند استاد بهنود را دروغگو می خواند.
  بنده از این طریق به این دوست خبرنگار عرض می کنم، هر خبرنگاری روزی می آید و روزی هم تاریخ مصرفش تمام می شود، اما یاد آن خبرنگاری به خوبی خواهد ماند که حقیقت را بیان کرده باشد و در عمر کاری خود مرتب شیر و خر نبوده باشد.
  امروز آقای بهمنش به ابدیت پیوست، اما از او همواره به نیکی یاد خواهد شد، حال تو که در مقابل بهمنش نمره ات صفر هم نیست، آیا به این فکر کرده ای که مابقی عمر خود را چگونه سپری خواهی کرد و از تو چه خواهند گفت؟

 11. دوست

  آزادی مانند نعل اسب در زیر گام ها له می شود و الاغ ها به پالون خود به مانند آزادی می نگرند. در چند روز گذشته خبر درگذشت استاد بهمنش جامعه رسانه ای ایران و خارج از ایران را داغ دار کرده است و هر فردی مرتبط با عرصه خبرنگاری از طریق فضای رسانه ای که در اختیار دارد سعی بر این می کند تا غم و اندوه خود را نشان دهد. در این میان اما صحبت ها و ابراز تاسف برخی از افراد واقعا به مانند پتکی کشنده بر سر آدمی می ماند. مهدی رستم پور خبرنگاری که تا دیروز استاد بهمنش را مورد تمسخر می خواند و او را با عتیقه جات مقایسه می کرد، امروز می گوید در سوگ استاد هستم! آقای رستم آنهایی که شما را می شناسند فراموش نکرده اند چطور مرحومان منوچهر لطیف و یا حسین حصاری را به باد تمسخر می گرفتید و دقیقا بعد از درگذشت آن عزیزان خود را غمگین جلوه دادید و امروز این کار زشت و به دور از اخلاق را برای آقای بهمنش هم تکرار کردید و لابد فردا نوبت استاد مسعود بهنود است. البته این اخلاق و سیاهی در پرونده شما همچنان ادامه دارد از صدرالدین کاظمی تا برخی از خبرنگاران جوان تر، همه را مورد انتقاد قرار می دهید و فحاشی می کنید اما بعد مدتی با خیال اینکه مردم فراموش می کنند و نمی فهمند خود را حامی جلوه می دهید. شما باید بدانید که هر کنشی با واکنشی همراه خواهد بود و اگر پاسخی از سوی این بزرگان دریافت نمی کنید دلیل بر فراموشی کارهای زشت شما نیست، دلیل اهمیت نداشتن تفکر و شخص شما برای این بزرگان است که جوابی به شما نمی دهند، اما مردم این طور نیستند و حافظه خوبی دارند. امید است که همه انسان ها و شما به راه حق و درستی و سپیدی باز گردید و برای یک بار هم که شده در طول عمر خود دست از دورویی و اینگونه سیاه نمایی ها و کارهای پوپولیستی بکشید تا شاید روزی از شما نیز به عنوان یک خبرنگار ورزشی یاد شود نه آنچه امروز اتفاق می افتد و تو را فردی تفرقه بیانداز ، دورو و سیاه کار می دانند.
  با آرزوی موفقیت برای تمامی ایرانیان سراسر دنیا، حتی آنهایی که خود را بهترین و داناترین می دانند!!!!

 12. omad

  گفته #سردار ازمون در مورد#همجنسگرا#مهدی رستم پور.http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13960407000010

 13. عروس

  گفته #سردار ازمون در مورد#همجنسگرا#مهدی رستم پور.http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13960407000010

 14. omid

  پوریا ژافره خبرنگار با سابقه بی بی سی در دام مهدی رستم پور قرار گرفته است. از چند سال پیش مهدی رستم پور با برقراری ارتباطی دوستانه با پوریا ژافره خبرنگار بی بی سی، خود را به عنوان کارشناسی همه فن حریف و در رابطه با همه چیز و همه کس جا انداخته است. پوریا ژافره نیز با میدان دادن به رستم پور از طریق رسانه بی بی سی سعی بر این داشته است تا میدان را به او بدهد. در حال حاضر بی بی سی تنها یک کارشناس ورزشی دارد و آن هم مهدی رستم پور است. از گلف تا فوتبال و بسکتبال و برای همه اتفاقات از این شخص برای کارشناسی صورت می گیرد. در حالی که تا قبل از بی بی سی رستم پور در هیچ رشته ورزشی به غیر از کشتی سابقه ای نداشته است. حال چطور او یک شبه بعد از مکالمه با ژافره کارشناس همه ورزش ها شد را باید آقای ژافره پاسخ دهد. این دو نفر در طی سال های گذشته نه تنها مردم و بلکه مدیران بی بی سی را نیز سرکار گذاشته اند و اگر نگاهی، به عنوان مثال به آرشیو برنامه های نوبت شما شود به راحتی می توان فهمید که این دو چگونه رسانه بی بی سی را برای خود ملک شخصی کرده اند و هرچه دوست دارند در آن می گویند و از طرف دیگر با استفاده از قدرت این رسانه به رشوه خواری و باج گیری می پردازند. امید است مدیران بی بی سی در این زمینه تحقیقاتی را انجام دهند تا شرایط برای آنها نیز مسجل شود.

 15. omid

  پوریا ژافره،باید به سوالات ذیل جواب دهد.
  یک چرا در این چند سالی که رستم پور با ژافره قاطی شده .تمام کارشناسان رشته های مختلف ورزشی از صحنه کارشناسی ورزشی بی بی سی حذف شدن؟! جز مهدی رستم پور، که یک دنیا حاشیه دارد.
  دو چرا پوریا ژافره به دورغ به بالا دستی های خود،در بی بی سی گفته که کارشناسان و نخبه های رشته های مختلف ورزشی حاضرنیستند با بی بی سی همکاری کنند.تا بدین صورت رستم پور، را در بی بی سی به عنوان تنها کسی که از کلیه ی رشته های ورزشی مطلع است، لااقل به مسئولین بالادستی خود در بی بی سی معرفی کند. وگرنه مخاطبین بخوبی از اطلاعات ورزشی مهدی رستم پور اطلاع کافی دارند. همچنین از پوریا ژافره.
  سه پوریا ژافره از مخاطبان صوری که، مهدی رستم پور در هنگام کارشناسی در نوبت شمای ورزشی روی خط می اورد، اطلاع داشت. نه اینکه ژافره به رستم پور برای این رفتار شنئی اش با مخاطبان واقعی ومسئولین و مدیران بی بی سی ایراد نمی گرفت. بلکه ژافره هم در تقلب نقش اساسی داشت.حالا چرا رستم پور با مخاطبان صوری تماس گیرنده برنامه خود را اداره می کرد. روسای فدراسیونهای مختلف ورزشی در ایران برای اینکه بیشتر در پست های خود به ناحق باقی بمانند با رستم پور وژافره هماهنگ می کردند رستم پور وژافره خواسته های انها را با مخاطب صوری در نوبت شمای ورزشی به نمایش می گذاشتند.یک نمونه از هماهنگ بودن ژافره و رستم پور،با فدراسیونهادر المپیک قبل از ریو محمدبنا موفق شد با تیمش 3 مدال طلا کسب کند که در تاریخ کشتی فرنگی ایران بی سابقه بود .ولی اگر شما به ارشیو نوبت شمای ورزشی بی بی سی در ان تاریخ رجوع کنید، خواهید دید که رستم پور در ان برنامه گفت محمدبنا کشتی فرنگی ایران را از رده نوجوانان تا بزرگسالان نابود کرده است.حتما به ارشیو نوبت شمای ورزشی مراجعه کنید تا متوجه شوید که رستم پور و ژافره،با دریافت رشوه چه خیانتی به ورزش، مردم وشبکه بی بی سی کرده اند.
  4 پوریا ژافره به علت اینکه توسط رستم پور الوده مسائل مالی شده مجبور است به رستم پور امتیاز بده واو را به عنوان کارشناس تمام رشته های ورزشی روی انتن ببرد. حتی اگر رستم پور به پیشکسوتان روزنامه نگاری در بی بی سی مانند اقایان مسعود بهنود و فرهمند در فضای مجازی توهین کند.

 16. ahmid

  مدیران بی بی سی، پوریا ژافره، با بودن اشخاصی چون اقایان، امیر هاشمی مقدم و کوروش بازیار با مدرک A و B یوفا در مربیگری فوتبال وکارشناسی ارشد فوتبال.به چه علت از انها به عنوان کارشناسی درفوتبال استفاده نمی کند؟! ولی در عوض از مهدی رستم پور به عنوان کارشناس فوتبال استفاده می کند که کوچکترین سر رشته از فوتبال ندارد چه رسد به کارشناسی ان!؟چرا در ورزش بی بی سی رابطه جای ضابطه را گرفته است؟

 17. waghei

  #پوریا ژافره #خبرنگار با #سابقه #بی بی سی در دام #مهدی رستم پور #قرار گرفته است. از چند #سال پیش #مهدی رستم پور با برقراری #ارتباطی #دوستانه با #پوریا ژافره #خبرنگار #بی بی سی، خود را به عنوان #کارشناسی همه فن حریف و در رابطه با همه چیز و همه کس جا انداخته است. #پوریا ژافره نیز با میدان دادن به #رستم پور از طریق #رسانه #بی بی سی سعی بر این داشته است تا #میدان را به او بدهد. در حال حاضر #بی بی سی تنها یک #کارشناس ورزشی دارد و آن هم #مهدی رستم پور است. از #گلف تا فوتبال و بسکتبال و برای همه اتفاقات از این #شخص برای #کارشناسی صورت می گیرد. در حالی که تا قبل از #بی بی سی #رستم پور در #هیچ رشته ورزشی به غیر از #کشتی سابقه ای نداشته است. حال #چطور او یک #شبه بعد از #مکالمه با #ژافره #کارشناس #همه ورزش ها شد را باید #آقای ژافره پاسخ دهد. این #دو نفر در طی #سال های گذشته نه تنها #مردم و بلکه #مدیران #بی بی سی را نیز #سرکار گذاشته اند و اگر #نگاهی، به عنوان مثال به #آرشیو برنامه های #نوبت شما شود به #راحتی می توان #فهمید که این #دو چگونه #رسانه #بی بی سی را برای خود #ملک #شخصی کرده اند و هرچه #دوست دارند در آن می گویند و از طرف دیگر با #استفاده از #قدرت این #رسانه به #رشوه #خواری و #باج گیری می پردازند. امید است #مدیران #بی بی سی در این #زمینه #تحقیقاتی را انجام دهند تا @شرایط برای #آنها نیز #مسجل شود.

 18. waghei

  #توجه#توجه.
  #پوریا ژافره #خبرنگار با #سابقه #بی بی سی در دام #مهدی رستم پور#همجنسگرا#قرار گرفته است. از چند #سال پیش #مهدی رستم پور با برقراری #ارتباطی #دوستانه با #پوریا ژافره #خبرنگار #بی بی سی، خود را به عنوان #کارشناسی همه فن حریف و در رابطه با همه چیز و همه کس جا انداخته است. #پوریا ژافره نیز با میدان دادن به #رستم پور از طریق #رسانه #بی بی سی سعی بر این داشته است تا #میدان را به او بدهد. در حال حاضر #بی بی سی تنها یک #کارشناس ورزشی دارد و آن هم #مهدی رستم پور است. از #گلف تا فوتبال و بسکتبال و برای همه اتفاقات از این #شخص برای #کارشناسی صورت می گیرد. در حالی که تا قبل از #بی بی سی #رستم پور در #هیچ رشته ورزشی به غیر از #کشتی سابقه ای نداشته است. حال #چطور او یک #شبه بعد از #مکالمه با #ژافره #کارشناس #همه ورزش ها شد را باید #آقای ژافره پاسخ دهد. این #دو نفر در طی #سال های گذشته نه تنها #مردم و بلکه #مدیران #بی بی سی را نیز #سرکار گذاشته اند و اگر #نگاهی، به عنوان مثال به #آرشیو برنامه های #نوبت شما شود به #راحتی می توان #فهمید که این #دو چگونه #رسانه #بی بی سی را برای خود #ملک #شخصی کرده اند و هرچه #دوست دارند در آن می گویند و از طرف دیگر با #استفاده از #قدرت این #رسانه به #رشوه #خواری و #باج گیری می پردازند. امید است #مدیران #بی بی سی در این #زمینه #تحقیقاتی را انجام دهند تا #شرایط برای #آنها نیز #مسجل شود.

 19. waghei

  جناب پوریا ژافره، چرا موضع شما و سوگلی شما، مهدی رستم پور بر علیه مسعود بهنود ومهردادفرهمند است ؟!
  ایا علت حمایت شما دو نفر از شجاعی وحاجی صفی فقط وفقط فوتبالی است یا پشت پرده دارد ؟! اگر اقایان مسعود بهنود سنبل روزنامه نگاری ومهرداد فرهمند هم شما را ساپورت می کردند بطور حتم شما دیگر همکاران ارشد خود را دروغگو خطاب نمی کردید.و هزگز مهدی رستم پور به تحریک توی ژافره ان دو شخص بزرگ را دروغگو نمی خواند.در ایند از پشت پرده ژافره ورستم پور بیشتر خواهیم گفت.

 20. waghei

  حمایت بی چون وچرای پوریا ژافره، از مهدی رستم پور همجنسگرا، فقط نمونه اش در گروه فراماسونها پیدا می شود.در قانون فراماسونها افراد گروه باید تا پای جان و تحت هر شرایط، از عضو همجسگرای خود حمایت کنند. ایا ژافره فراماسون است؟که علی رقم توهین رستم پور به اقایان بهنود وفرهمند، و نداشتن اگاهی رستم پور، از اکثر قریب به اتفاق رشته های مختلف ورزشی، ان هم با مدرک تحصیلی سوم راهنمایی، ولی باز ژافره، از رستم پور، که یک همجنسگرا ست حمایت می کند و هر شب به عنوان کارشناس یکی از رشته های ورزشی در بخش ورزش بی بی سی از ایشان استفاده می کند.

 21. waghei

  شادروان فرخزاد،با اینکه همجنسگرا بود، ولی انسان بود.محمدخردادیان هم با اینکه همجنسگراست ولی انسان خوش قلبی است.و تا انجا که می تواند مانند شادروان فرخزاد به دیگران کمک می کند.مهدی رستم پور هم از نسل جدید همجنسگرای ایران است.تمام زشتی ها وپلیدیها را یک
  جا در خود دارد.رستم پور در دوران کاری خبری خود به عالم و ادم در پیدا و نهان انگ زدو می زند.نه بزرگ حالیش است نه کوچک.تعداد افرادی که توسط رستم پور گزیده شده انده تا کنون از شمارش خارج شده اند.در واقع تاکنون فقط پوریا ژافره از نیش رستم پور در امان بوده انهم نه اینکه رستم پور برای شخص ژافره احترامی قائل است.بلکه برای این است که ژافره حالا به هر علتی به رستم پور باچ می دهد و از او به عنوان کارشناس تمام رشته های ورزشی در بی بی سی استفاد می کند.باید روزی را دید که ژافره نتواند رستم پور را روی انتن ببرد.

 22. oiuy

  با اینکه مسعود شجاعی هزینه گزافی به بعضی رسانه های داخل ایران و رسانه های خارج از ایران پرداخت کرد و سعی نمود با تبلیغ فراوان، مردم و مسئولین ورزشی وسیاسی ایران را متقاعد کند که بر اساس قرارداد با باشگاه یونانی، مجبور بوده مقابل تیم اسرائیل بازی کند. ولی شجاعی موفق نشد با جاروجنجال وتبلیغ، مطلب خود را جا بیاندازد.سرانجام از تیم ملی فوتبال ایران خط خورد. مهدی رستم پور، همجنسگرا و پوریا ژافره، رشوه خوار با دریافت رشوه از شجاعی به او قول داده بودند که مانع محروم شدنش از تیم ملی فوتبال ایران خواهند شد،که تیرشان به سنگ خورد.

 23. qwer

  با احترام.#مهدی رستم پورهمجنسگرا، به اصطلاح خبرنگار، چندسالی است که با رفتارناخوشایندش روی اعصاب مردم ایران رژه می رود. گویا در رسانه های عریض و طویل خارج از کشور هم گوش و چشم کسی اعتراضات را نمی شنود و نمی بیند.
  تقریبا می توان گفت همه رسانه های نوشتاری، چه روزنامه ها و چه سایت ها و خبرگزاری های داخل ایران بشدت از رفتار و کردار #مهدی رستم پور،عصبی هستند. چه زمانی که درایران بود وچه اکنون که در خارج از کشور است. رسانه های ایران بخوبی در مورد رشوه گرفتن#مهدی رستم پور، از بعضی افراد، وبه دروغ خبرسازی کردن علیه شخصی که رشوه دهنده، سفارش کرده توضیح داده اند. همچنین رسانه های داخل ایران خبر از #همجنسگرا،بودن #مهدی رستم پور دادند چه زمانی که در ایران بوده وچه اکنون که #ازدواج #همجنسگرایی خود را در کشور دانمارک به ثبت رسانده. رسانه های داخل کشور ایران، براین باور هستند که # مهدی رستم پور نه اینکه در خارج از ایران ازنظر اخلاقی و رفتاری اصلاح نشده بلکه بیماری و خلق وخوی نا پسند او(#همجنسگرایی) شدت بیشتری پیدا کرده. رسانه های ایرانی تیتر زدند#مهدی رستم پور، با دریافت رشوه برعلیه افرادی که مد نظر پرداخت کننده ی رشوه،است در بی بی سی و رادیو فردا جریان سازی می کند. خبرگزاری های ایرانی توضیح دادند که، چگونه #مهدی رستم پور، سالهای سال با افراد صوری به عنوان مخاطب تماس گیرنده با بی بی سی بازی کرده.رسانه های ایرانی همچنین، از کامنت های خود نوشته ی # مهدی رستم پور در ذیل خبر های خود در #رادیو فردا پرده برداشتند. رسانه ها ی ایرانی بارها تلاش کردند مدیران #بی بی سی و# رادیو فردا، را به ضعف های بی شمار رستم پورآگاه سازند.
  حجم مطالبی که در نقد مهدی رستم پور به رشته تحریر درآمده، از حساب و شمارش خارج است و بعید است بخش نظرسنجی #بی بی سی و# رادیوفردا، اینهمه اعتراض را ندیده باشند. اما ابهام بزرگ جایی است که در #بی بی سی و#رادیوفردا، حتی یک نفر حاضر نیست یک پاسخ به رفتار وگفتار عجیب و گاها مضحک مهدی رستم پور بدهد..

 24. qwer

  مسعود شجاعی، در واقع قربانی مهدی رستم پور شد.رستم پور با نیرنگ و حیله، شجاعی را خام کرد واز او یک مصاحبه جنجالی برای رادیو فردا گرفت. رستم پور شجاعی را بیچاره کرد تا برای خودش شهرت کسب کند. هر کشوری قانون خودش را دارد.طبق قانون جمهوری اسلامی مصاحبه با رسانه های خارج، ان هم بی ربط به موضوع ورزش ممنوع است بخصوص اینکه ان مصاحبه را خبرنگاری معلوم الحال از نظر جمهوری اسلا می گرفته باشد.مهدی رستم پور پرونده اول را پربار برای شجاعی ساخت.جمهوری اسلامی خطای دوم او را دیگر سهوی نمی داند.متاسفانه احسان حاجی صفی هم با اتش افروخته ی رستم پور برای شجاعی سوخت.

 25. qwer

  سوال؟ چرا، پوریا ژافره، در برنامه نوبت شمای ورزشی درگذشته و#شمای ورزشی فعلی، به مهدی رستم پور اجازه می دهد که تماس گیرندگان صوری را روی خط بیاورد؟! چون ژافره می داند اکثر قریب به اتفاق مخاطبان ورزشی از پشت پرده اسفناک ورزش در بی بی سی اطلاع کافی دارند، الی خانم مدیر بی بی سی. ژافره نگران است که مخاطبان واقعی روی خط بیایند واقعیت وپشت پرده مشمئز کننده ورزش بی بی سی را بر ملا کنند.

 26. 1234

  جناب شجاعی،متاسفانه شما انسان سیاه بازی هستی.ان از مصاحبه با رادیو شطان (فردا) ان هم با ان به اصطلاح خبرنگار که شهره الوده بودنش به افق رسده.بازی با تیم رژیم صهیونیستی.جناب شجاعی کسی که کشور خود را دوست داشته باشد به قانون و ملزومات کشور خود احترام می گذارد.اشتباه بزرگتر شما اقای شجاعی این است که با هزینه کردن در رسانه ها سعی می کنی بی قانونی خود را توجیح کنی دیگر دوران این جنگولکه باری ها تمام شده است. یک روز هم باید پاسخگوی جنجال افرینی خود در رسانه ها باشی.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

«هندوانه» یک جستجوگر و موتور هوشمند خبری است که بصورت خودکار صدها خبر را روزانه از سایت های خبری و خبرگزاری خارجی و داخلی موثق دریافت و به نمایش می‌گذارد.